WP Ważny temat Partner edycji
WP Ważny temat Partner edycji Volkswagen

SUV za kilkaset złotych miesięcznie - VW bije cenowe rekordy.

Partner edycji Volkswagen
Nabywcy kochają auta z podwyższonym nadwoziem – doskonale widać to statystykach sprzedaży. Volkswagen Tiguan jest od 2018 roku najpopularniejszym autem marki, czym zastąpił wieloletniego bestsellera – Golfa. Coraz więcej osób przekonuje się do SUV-ów, co pokazuje, że nie jest to tylko chwilowa moda, ale raczej wieloletni trend.

Podobne zmiany widać także na rynku pojazdów z drugiej ręki. Klienci chcą mieć modne i atrakcyjne wizualnie auta. Niestety takie egzemplarze mają najwyżej kilka lat i potrafią sporo kosztować. Dlatego najczęściej kończy się na bardziej zużytym i niekoniecznie tak urodziwym kilkunastoletnim egzemplarzu lub na kupnie tradycyjnego auta niższej klasy.

Nie kupuj. Korzystaj!

Jest jednak inne rozwiązanie – wizyta w centrum VWFS Store, czyli w punkcie specjalizującym się w sprzedaży używanych samochodów całej grupy VW (Audi, VW, Skoda, Seat) – także modeli typu SUV. Tutaj, w odróżnieniu od komisów czy sprzedawców indywidualnych, auta nie trzeba kupować za gotówkę. Jest to oczywiście możliwe, ale znacznie ciekawsze są nowoczesne opcje finansowania. Leasing czy kredyt zwiększają dostępność najnowszych modeli i sprawiają, że można dostosować kwotę rat i długość okresu spłaty do dostępnego budżetu.

Rozwiązaniem, które znacząco obniża wysokość miesięcznych zobowiązań, jest możliwość spłaty jedynie utraty wartości pojazdu. Dla firm możliwe jest to w Leasingu z Niską Ratą, a dla klientów indywidualnych w Kredycie z Niską Ratą. Wystarczy wybrać czas użytkowania wybranego samochodu (24, 36 lub 48 miesięcy), wysokość wpłaty własnej (od 0 % do 30% wartości) i roczny przebieg (od 10 000 do 40 000 km). Po zakończeniu umowy auto można zwrócić i wziąć kolejne, w podobnym modelu rozliczenia. Można także je wykupić – po ustalonej na początku cenie rynkowej.

Źródło: materiały partnera

SUV dostępny dla każdego

Tak zbudowana oferta pozwala na zaangażowanie znacznie mniejszych środków niż dotychczas. Nie trzeba uzbierać całej kwoty w gotówce, ani spłacać pełnej wartości w miesięcznych ratach, a jedynie jej część, czyli różnicę między wartością auta w momencie podpisania umowy i po jej zakończeniu. Dzięki temu można sobie pozwolić na więcej i wybrać dokładnie taki samochód, jaki nam się podoba. Nowoczesny SUV staje się dostępny na wyciągnięcie ręki, za jedyne kilkaset złotych miesięcznie.

Nie dość, że nie obciążamy tak domowego budżetu, to wyjeżdżamy autem komfortowym. Takim, które pozwoli nam nieco odpocząć za kierownicą oraz będzie dobrze wyglądać zarówno pod domem, jak i modną restauracją.

Nowoczesny pojazd z podniesionym nadwoziem zapewnia także nieporównywalnie wyższy poziom bezpieczeństwa niż starszy, w tradycyjnej koncepcji. To nie tylko ochrona jaką daje nadwozie (im wyżej, tym bezpieczniej), ale także zaawansowane rozwiązania techniczne, takie jak oświetlenie typu LED czy aktywne systemy bezpieczeństwa - zapobiegające groźnym zdarzeniom drogowym. Warto przy okazji spełniania swoich marzeń o atrakcyjnym aucie podarować sobie dodatkową porcję bezpieczeństwa.

Taniej, lepiej, a przy tym dużo prościej

Nie ma znaczenia, że taki SUV jest używany, a nie wprost z salonu. Wszystkie auta z oferty VWFS Store mają pewne pochodzenie, zweryfikowany stan techniczny – z potwierdzonym przebiegiem i pełną dokumentacją z autoryzowanych serwisów. To egzemplarze, których jedynym właścicielem był VW. Żaden z nich nie jest starszy niż 5 lat. To często są te same modele, które znajdziemy w salonie sprzedaży, tylko tutaj dostępne znacznie taniej.

Sam zakup przypomina nieco wybór nowego modelu, z salonu. Dlatego wymarzonego SUV-a można śmiało wybrać przez Internet. Każdy egzemplarz to dobry wybór, który gwarantuje spokojną eksploatację. Można przymierzyć się do wypatrzonego pojazdu w salonie VWFS Store i sprawdzić jak dobrze jeździ. Dobrze skupić się jedynie na przyjemnościach zakupu nowego środka lokomocji i mieć świadomość, że ktoś wcześniej sprawdził go za nas.

Autor: Mariusz Barwinski

Źródło: materiały partnera

Jeśli używany SUV, to najlepiej z VWFS Store

Używany SUV jeszcze nigdy nie był tak dostępny i tak prosty w nabyciu jak teraz, w ofercie VWFS. W każdej chwili można wybrać swoje następne auto przez Internet lub w punkcie sprzedaży i podczas jednej wizyty dopiąć wszelkich formalności – zarówno tych związanych z finansowaniem, jak i samą procedurą wydania auta. W końcu udany i prosty zakup to dobry początek równie przyjemnej eksploatacji.

Sprawdź dane o zużyciu paliwa oraz emisji CO2 na stronie volkswagen.pl